Kim jesteśmy?

Firma Lakprogres rozpoczęła swoją działalność w roku 2013. Nasze działania poparte są wiedzą technologiczną oraz kilkunastoletnim doświadczeniem w branży lakierniczej. Współpracujemy z największymi dostawcami sprzętu lakierniczego. Jesteśmy głównym partnerem firmy YASKAWA w zakresie aplikacji lakierniczych.

Co robimy?

Oferujemy pełen zakres usług w zakresie lakierowania ciekłego. Rozpoczynając od tworzenia specyfikacji linii lakierniczych poprzez projektowanie, budowę, rozruch, optymalizacje procesów lakierniczych, tworzenie zabezpieczeń wewnątrz procesu, na szkoleniach kadry lakierniczej skończywszy. Prowadzimy zarówno duże projekty jak i mniejsze.

Atuty

Naszym głównymi atutami są wiedza technologiczna i doświadczenie, pozwalające przeprowadzić proces rozruchu urządzeń umożliwiając szybkie przejście do etapu seryjnej produkcji, który może się odbywać również z naszym wsparciem. Jesteśmy w stanie zaoferować najbardziej optymalne rozwiązania z uwzględnieniem późniejszych kosztów związanych z prowadzeniem i obsługą danego procesu.

Wartości

Celem działalności jest ciągły rozwój i poszukiwanie nowych rozwiązań co sprawia iż każdy Klient traktowany jest indywidualnie a jego potrzeby realizowane są z należytą dokładnością i starannością.